>

EKO Ticaret, Alımcı İnşaat ve Ekral Turizm'den oluşan Alımcı Grup; 1982 yılında Ekrem ve Yunus Alımcı kardeşler tarafından kurulan EKO Ticaret ile ticaret hayatına başlamış, 1991 yılına kadar gıda maddeleri satışı ile ticaret hayatına devam etmiştir.

Ekrem Alımcı ve Yunus Alımcı kardeşler, 1991-1996 yılları arasında inşaat işlerinin yanı sıra Arçelik yetkili satıcılığı ve 1996 yılında kurulan EKO Dayanıklı Tüketim Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanlı yeni firmaları ile 1996-2006 yılları arasında mevcut iş kollarına Migros Alışveriş Merkezi'nde Kütahya Porselen Ankara Yetkili Satıcılığı'nı da eklemişlerdir.

1991-2003 yılları arasında Dikmen'de 12 konutluk iki ve 24 konutluk bir inşaat ile on katlı iş merkezi inşaatı yapılmıştır.

2003-2006 yılları arasında Çayyolu'nda Alımcı Park Villaları'nın inşaatları tamamlanmıştır.

2007 yılında Alımcı Park Villaları'nda, kendi binasında, Alımcı İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanlı şirket kurulmuş, bu şirket bünyesinde bulunan Ekral Turizm Seyahat Acentası da 2007 yılının Kasım ayında A Grubu Seyahat Acentası İşletme Belgesi'ne sahip turizm acentası olarak faaliyete geçmiştir. 2008 yılının Ocak ayı itibari ile de ETS Tur, THY, Pegasus, Atlasjet, Ulusoy, Varan bilet ve tur satışlarına faal olarak başlamıştır.

2010 yılı yazında, 5 ay gibi kısa bir sürede de Alımcı Nascor Garden Vilları projesi hayata geçirilmiştir.

ALIMCI İNŞAAT gerçekleştirdği başarılı projeler ile; Ankara'nın parlayan yıldızı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALIMCI GRUP

ALIMCI PARK

EKRAL TURİZM

İNCEK GARDEN

NASCOR GARDEN

 

 

 

 

 

 

Her Hakkı Saklıdır © 2011 by İNANÇ ALIMCI
kepenk tamiri ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara turizm web sitesi kars turları ankara çıkışlı turlar doğum fotoğrafçısı Solar Panel aluminium Solar Pv Aluminium Solar Aluminium Solar Aluminium Frame Solar Frame Dizel Partikül Filtresi Temizliği